Allahı Zikretmek


Allahı Zikretmek

Her anını Rabbini anan zikreden kullarına ne mutlu.Allah(c.c.) hü bizleri daima kulluk vazifesini yerine getirenlerden eylesin.Amin.

hüsnü TEK, 18.07.2013 Tarihinde Yazdı
Cevap Ekleyin
İsminiz :
Cevabınız :
E Posta Adresi : (Sitede Yayınlanmaz)
İnsanmısınız ? :
Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
Gönderin :

2 Cevap Yazıldı "Allahı Zikretmek"

Erdal polat
12.09.2013
Allah ın kadınlardan neden peygamber yollamadığını sormuşsun anladığım kadarı ile kadınlar yılın ve ayın her günü peygamberlik görevine müsait olamazlar kendilerine has hallerinden dolayı ayrıca kadınlar daha duygusal ve daha zariftir erkewk ise zorluklara karşı daha dirençlidir fiziksel olarak kadınlardan güçlüdür ila ahir ve rabbimin bildiği bir çok hikmetten dolayı peybamberlik görevi erkeklere verilmiştir

bayram rtan
27.07.2013
busana bir soru osun YÜCE ALAHIMI KADINLARI NE İÇİN PEYGANBER ETMEMİTİR
#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası | Yardım Forumları

Fatiha Suresi, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Haziran - 2018